Firmamız 2007 yılı Şubat ayında faaliyetine başlamıştır. 16. Yıla gireceğimiz faaliyet süremiz boyunca sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi,siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duymaktayız. Kurulduğu günden itibaren Bursa'da kaliteli yangın kapısı tedariği konusunda faaliyet gösteren imalatçı firmamız 2009 yılında marka çalışmalarını başlatmış,2010 yılında markamız tescillenmiş ve yangın kapılarımız 2012 yılı Şubat ayı itibariyle TSE Belgesi almaya hak kazanmıştır.2017 Yılı Standart değişikliği nedeniyle yangın kapılarımız Kayseri TSE Yangın Labaratuvarında teste girerek 120 Dakika Bütünlük Testinden başarı ile geçip sertifikamız yenilenmiştir.

NELER YAPTIK ?

2007 yılından bugüne kadar geçen süre zarfında üretim süreçlerimizi optimize ettik,üretim olanakları yarattık ve kalitede yeni standartlar getirdik. Her şeyden önce deneyimlerimizi genişlettik.

Bugün biz,size projenizin planlamasında,uygulamasında veya kullanımında destek olabilecek konumdayız.

‘’Daha iyisi olabileceğini düşündüğümüz için,var olan bir çözümden hiçbir zaman memnun kalmadık’’

Üretimde hatasız uygulama,uygulama alanında optimal kullanım ve esnek üretim uygulamaları,kapsamlı kalite kontrol,uzmanlaşmış çözüm sunan ürünlerimiz;müşterilerimizin bizi tercih etmesinde ki en büyük avantajımızdır.

Kendinizi daha güvende hissedebilmeniz için,sizlere optimum yangın koruması için hassas çözümler sunarız.

Bizimle seçiminiz var ve bizde de bilgi var…

2G®Yangın Kapı Sistemleri